Strona GłównaForumSzukajAlbumRejestracja

SMB Osiedle Kabaty Strona Główna
SMB Osiedle Kabaty - Warunki Rejestracji

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla Członków Spółdzielni, którzy zalogują się podając swoje imię i nazwisko. Członkostwo będzie weryfikowane przez administratora forum.

Aby się zarejestrować w formularzu rejestracyjnym wystarczy podać w polu Użytkownik swoje imię i nazwisko oraz aktywny adres e-mail.

Zabrania się zamieszczania oraz linkowania jakichkolwiek ogłoszeń zamieszczonych na innych serwisach, choćby były to ogłoszenia Członka Spółdzielni (Allegro, OtoMoto i tym podobne).

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. W przypadku złamania zasady dotyczącej nieużywania obraźliwych itp. wypowiedzi, osoby te będą ponosić za to odpowiedzialność, a administratorzy, na żądanie upoważnionych organów, udostępnią posiadane informacje w przypadku wszczęcia postępowania. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group